چند نکته مهم برای شروع کار در حوزه کیک سازی


غزاله موسوی ۱۴۰۰-۱۱-۱۵ دقیقه مطالعه
iOS 14

 

چند نکته برای شروع  تجارت در کیک سازی

آیا می دانید چه چیزی در راه اندازی یک کسب و کار کیک خانگی وجود دارد؟ آیا شما علاقمند به کیک سازی هستید و نمی‌دانید چگونه از این علایق خود درآمد داشته باشید؟

در اینجا برخی از نکات کلیدی را در این خصوص به شما توضیح خواهیم داد:

اگر واقعاً می خواهید تجارت خود را در کیک سازی ایجاد کنید، پس باید آن را جدی گرفته تا این تجارت بتوان بتواند منبع اصلی درآمد شما باشد. شما باید خودتان را آموزش دهید و آموزش ببینید.  گاهی اوقات مشاهده می‌شود که افراد علاقمند به کیک سازی در پخت بسیار خوب عمل می‌کند، اما تزئین کیک آنها ممکن است بهترین نباشد.

نکته ۱:

توصیه ما به شما شرکت در دوره های آوزشی تزیین کیک و صنایع قندی است که با توجه به رشد این صنعت در حال حاضر کارگاه های آموزشی زیادی در این خصوص وجو دارند. دریافت گواهی تزیین کیک نیز می تواند برند شخصی شما را تقویت کند. ممکن است فکر کنید که خوب هستید، اما هیچ اشکالی ندارد که به مهارت های کیک خود اضافه کنید. پس از آموزش، تمرین، تمرین، تمرین. به خودتان فشار بیاورید و به یادگیری مهارت های جدید ادامه دهید.

بهترین افرادی که می‌توانید کیک‌هایتان را روی آن‌ها آزمایش کنید، خانواده و دوستانی هستند که در انتشار اخبار کسب‌وکار جدید کیک شما نیز می‌توانند بسیار به شما کمک کنند.

نکته ۲: 

همچنین توجه داشته باشید که از همان ابتدای کار حوزه تخصصی خود را مشخص کنید به عنوان مثال قرار است در حوزه کیک عروسی، کیک کودک، دسر یا… روی کدام یک از این حزه ها قرار است متخصص شوید؟ داشتن یک جایگاه می تواند به شما کمک کند تا برند شرکت کیک خود را توسعه دهید و حتی نام مناسبی را برای متمایز شدن از سایر مشاغل کیک انتخاب کنید. به این فکر کنید که چه چیزی شما را از سایر مشاغل کیک متمایز می کند. آیا کاری هست که شما بتوانید انجام دهید که دیگران انجام نمی دهند؟

 

کیک

نکته ۳:

قیمت گذاری کیک می تواند یکی از سخت ترین چیزها در هنگام راه اندازی کسب و کار کیک باشد. مهمترین نکته این است که ساختار قیمت گذاری خود را تعیین کنید. باید واقع بینانه باشد و زمان شما را در نظر بگیرد.

یک راه سریع و بسیار ساده برای محاسبه قیمت کیک شما این است که هزینه مواد را با هم جمع کنید و سپس حدود ۳۰ تا ۵۰ درصد به آن اضافه کنید، بنابراین این کار، هزینه های غیرمستقیم و برخی چیزهای دیگر را که فراموش کرده اید را پوشش می دهد. یا می توانید کمی تحقیق کنید و ببینید سایر رقبا به چه صورت قیمت گذاری کرده و با توجه به آن  قیمت شما نیز در محدوده متوسط ​​​​باشد.

کاپ کیک

نکته ۴:

داشتن یک وب سایت کلید بازاریابی کسب و کار شما است و این ساده ترین مکان برای مشتریان بالقوه شما برای دیدن تصاویر کیک شما است.

اگر مطمئن نیستید که چگونه یک وبسایت را راه اندازی کنید، می‌توانید از سایت کیک آنلاین برای ایجاد فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید. در واقع این سایت آمه تا بتواند به بسیاری از کیک سازان حرفه‌ای برای شناخته شدن و ایجاد یک فروشگاه اینترنتی کمک کرده تا دیگر آنها دغدغه طراحی یک فروشگاه اینترنتی را نداشته باشند.

نکته ۵:

هنگامی که شروع به کار کردید، بازاریابی یکی از مهم ترین چیزها برای راه اندازی کسب و کار کیک شما است. که با عضویت در مجموعه کیک سازان سایت کیک آنلاین با کمترین هزینه و بهترین کیفیت این تبلیغات به صورت گسترده برای شما انجام می‌شود. همچنین کیک سازان می‌توانند از طریق شبکه های اجتماعی ماننده اینستاگرام و توییتر نیز به طور جداگانه تبلیغات خود را شروع کنند.

نکته ۶:
بدانید چه کیک ها و طعم هایی را خواهید فروخت.

بنابراین اکنون که موارد بالا را انجام دادید، شروع به آزمایش برخی از دستور العمل ها کنید و پس از انتخاب تعدادی از دستور العمل های مورد علاقه در پخت کیک، به آن پایبند باشید. یکی از دلایلی که مردم کیک شما را خریداری می‌کنند طعم آن است و شما می‌بایست یک طعم و دستور مشخصی را برای کار خود انتخاب کرده تا مشتری با هر بار خرید از شما با یک طعم متفاوت مواجه نشود.

ممنون از توجه شما

منبع: bakingbusinessschool.com

ترجمه و تهیه شده توسط تیم کیک آنلاین

سفارش آنلاین کیک در ایران

  

همراهی شما در صفحات اجتماعی کیک آنلاین باعث خوشحالی ما خواهد بود

 

برچسب‌ها :