کیک های عروسی در سال ۲۰۲۲


غزاله موسوی فر ۱۴۰۰-۱۰-۲۳ دقیقه مطالعه
iOS 14

 

کیک های ترند سال ۲۰۲۲ طبق نظر بهترین کیک ساز‌ها

با توجه به اینکه از گذشته تا به امروز کیک های عروسی همیشه مورد توجه قرار گرفته و مردم در انتخاب آن سلایق متفاوتی دارند، همیشه تزیینات کیک های عروسی در حال تغییر و به روز شدن است و با توجه به تکنیک های هوشمندانه جدید که کیک ساز ها ارائه می‌دهند آن ها را به طرح هایی ایجان انگیز تبدیل می‌کنند.

کیک های برجسته

نقش های برجسته بر روی کیک که به صورت کندکاری های ریز به همراه گل های برجسته از نمونه های پر مخاطب سال ۲۰۲۲ است که علاوه بر استفاده  در هنر مجسمه سازی  اما اکنون راه خود را به دنیای طراحی کیک نیز باز کرده است. از باترکریم برای ایجاد یک طرح کمی برآمده روی کیک استفاده می شود که در نتیجه یک شاهکار چشمگیر ایجاد میکند.

شکوفه‌های زیبا و ارگانیک روی کیک‌های عروسی و سایر خوراکی‌های شیرین (مطابق تصویر مقاله) در سال های گذشته نیز محبوبیت زیادی در بین مردم داشته این روند در سال نیز ۲۰۲۲ باقی خواهد ماند.

کیک های کوچک برای مراسم عروسی

در ۲ سال گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا افراد برای مراسم های عروسی و جشن های خود مهمانان کمتری دعوت کرده و به طبع آن کیک های کوچک نیز برای مراسم های عروسی تهیه می‌کرند که اینکار سبب صرفه جویی در هزینه نیز بوده است که این فرهنگ نیز در سال ۲۰۲۲ ادامه داشته و افراد همچنان می‌توانند برای شروع زندگی خود مراسم عروسی را با سفارش کیک های ساده تر برگزار کرده و در هزینه های خود صرفه جویی کرده و این روند نیز همچنان جذاب می‌باشد.

کاپ کیک های کوچک یک نفره

علاوه بر سفارش کیک های کوچک بسیاری از زوج ها جهت رعایت پروتکل های بهداشتی برای کیک جشن عروسی از کیک های کوچک و یا کاپ کیک برای پذیرایی استفاده نموده که دیگر نیاز به برش و تقسیم آن بین افراد نباشند. این کار نیز در سال ۲۰۲۲ همچنان ادامه خواهد داشت.

کیک های چند طبقه

با وجود همه سادگی هایی که تا الان به آن اشاره کردیم اما تعداد زیادی عروس و داماد علاقه به سفارش کیک های بزرگ چند طبقه با رنگ هایی با کنتراست بالا هستند که این مدل نیز در سال ۲۰۲۲ طرفداران خود را خواهد داشت. طرح این مدل کیک ها با اندازه آن ها همخانی داشته و از طرح ها و رنگ های خاصیدر آن اسفاده می‌شود.

کیک های تزیین شده با مرکبات

از انواع دیگر کیک های سال ۲۰۲۲ که مورد پسند بسیاری از زوج های می‌باشد تزیین کیک با مرکبات است که معمولا این مدل کیک ها را برای مراسم هایی که در فضای باز و یا باغ برگزار می‌شود به دلیل همخوانی بیشتر طرح کیک و سازگاری با فضای باز سفارش می‌دهند.

تطبیق طرح کیک با لباس عروس

تطبیق طرح کیک با نقش و نگار های روی لباس عروس از انواع طرح های کیک عروسی است که در گذشته بسیار پر طرفدار بوده و در سال ۲۰۲۲ نیز طرفداران زیادی خواهد داشت. در این مدل کیک زوج ها می‌توانند یک الگوی خاصی از لباس و یا تور عروس را برای تزیین کیک سفارش دهند.

تزیین کیک همراه با گیاهان خشک شده

گل و شاخ و برگ خشک شده
استفاده از گیاهان سبز در چند سال گذشته طرفداران کمتری داشته، اما اکنون  از گل‌ها، برگ‌ها و علف‌های خشک شده از جمله برگ‌های اکالیپتوس، علف پامپاس و برگ‌های تک نخل در تزیینات کیک استفاده شده همچنین آنها را می توان با گل های تازه بر روی کیک‌های خامه‌ای و یا فوندانت در رنگ‌ها و بافت‌های بسیار متنوع برای ایجاد ظاهری ساده تر نیز مخلوط کرد.

 

ممنون از توجه شما

منبع: brides

ترجمه و تهیه شده توسط تیم کیک آنلاین

سفارش آنلاین کیک در ایران

  

همراهی شما در صفحات اجتماعی کیک آنلاین باعث خوشحالی ما خواهد بود

برچسب‌ها :