ایده های کیک هالووین


غزاله موسوی ۱۴۰۰-۰۸-۱۲ دقیقه مطالعه
iOS 14

 

هالووین

هالووین یک عید آیین مسیحیت می باشد و در ۳۱ اکتبر برگزار می شود. تصور می شود که آداب و رسوم امروزه جشن هالووین تحت تاثیر فرهنگ گالیک و سایر فرهنگ های سلتی می باشد.

هالووین اولین روز مراسم سه روزی آلهالوتید می باشد که این مراسم برای بزرگداشت یاد در گذشتگان، قدیسان، شهیدان مسیحی و دیگر مومنان است.

فعالیت های مرسوم روز هالووین شامل قاشق زنی، شرکت در مهمانی های هالووین با لباس های ویژه، تهیه کدوی هالووین، روشن کردن آتش، بازی های فال بینی، تعریف کردن قصه های وحشت آور و تماشای فیلم های ترسناک می باشد.

در این مطلب چند روش آسان تزیین کیک به سبک هالووین را به شما آموزش می دهیم.

کیک هالووین

برای درست کردن این مدل کیک حتی اگر وسایل لازم برای پخت کیک را در دسترس ندارید می توانید یک کیک خامه ای ساده را از شیرینی فروشی تهیه کنید.

برای تزیین این کیک یک جفت دست و بازو را روی مقوا طراحی کنید و با قیچی برش دهید. انتهای دست ها را به یک سیخ چوبی بچسبانید و آن را در حالت قائم در کیک قرار دهید.

با استفاده از پودر کاکائو و یا کیک خورد شده برای نشان دادن خاک مطابق عکس روی آن را تزیین کنید.

از عنکبوت های پلاستیکی برای حس بیشتر می توانید استفاده کنید.

کیک هالووین

برای درست کردن این مدل کیک نیز میتوانید از ۲ عدد کیک آمده استفاده کنید

اما اگر میخواهید خودتان کیک را بپزید ابتدا مواد کیک را به هر طعم دلخواهی آماده کرده سپس در دو قالب در سایز های متفاوات ریخته و در فر قرار دهید تا کاملا پخته شود سپس از فر خارج کرده و بگذارید خنک شوند.

روی هر دو کیک را تراز کنید و با استفاده از خامه زده شده و کره سفید روی هر دو کیک را بپوشانید.

۲۰۰ گرم مارشمالو را در یک کاسه به مدت ۳۰ دقیقه در مایکروویو قرار دهید تا گلوله گلوله شود سپس آنقدر هم بزنید تا خنک و کاملا یکدست شود.

برای درست کردن تار های عنکبوت روی کیک مارشمالو را به صورت تار روی کیک بکشید تا کاملا با تار های عنکبوت پوشانده شود.

برای درست کردن عنکبوت ها به خمیر فوندانت مشکی نیاز است. قسمتی از خمیر فوندانت را برداشته و با دست دو توپ (یکی بزرگ و دیگری کوچک تر) درست کنید.

روی توپ را با دست مقداری صاف کنید و با آب بهم بچسبانید. مقداری از خمیر باقی مانده را به صورت لوله ای شکل درست کرده برای پا های عنکبوت. از وسط خم کنید و با آب به بدن عنکبوت مطابق عکس بالا بچسبانید.

کیک هالووین

تزیین این کیک با شکر وانیلی می باشد. فرم کدو شکل این کیک از طریق دو قالب یک شکل به وجود آمده است که به وسیله یک سیخ چوبی این دو کیک به هم وصل شده اند.

بعد از تزیین کیک با وانیل با استفاده از خمیر فوندانت برگ و ساقه ی کدو را تزیین می کنیم.

کیک عنکبوتی

برای نقاشی یک تار عنکبوت، ابتدا روی کیک را با شکلات و خامه شکلاتی پر کنید و این شکلات را تا لبه های کیک بیاورید.

درون یک قیف یا کیسه کوچک را ۳ قاشق شکلات سفید آب شده بریزید و سر کیسه را سوراخ کنید.

از بخش مرکزی بالای کیک شکلات سفید را به صورت مارپیچ مطابق عکس نقاشی کنید سپس یک خلال دندان را از مرکز مارپیچ به سمت لبه های کیک بکشید.

ممنون از توجه شما

منبع: countryliving

ترجمه و تهیه شده توسط تیم کیک آنلاین

سفارش آنلاین کیک در ایران

  

همراهی شما در صفحات اجتماعی کیک آنلاین باعث خوشحالی ما خواهد بود

 

 

برچسب‌ها :