سوالات متداول

آیا برای مراسمی در آینده نیاز به یک یا چندین کیک خواهید داشت؟ ما در کیک آنلاین این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که بتوانید کیک دلخواهتان را از آلبوم کیکسازان معروف (برترین برندهای قنادی و کیک ایران) انتخاب و سفارش دهید. علاوه بر این می توانید از بین هزاران (حدودا 10000) کیک که کلکسیونی از کیک های منتخب جهان می باشد جستجو نموده و سفارش دهید. اگر چناچه شما کیک خاصی مدنظرتان است، کافیست عکس آنرا در بخش کیک آپلودی برای ما ارسال فرمایید، تا کیکسازان مابعد از اعلان قیمت، توسط شما برای انجام کیک انتخاب شوند.
کافیست وارد بخش سفارش کیک شوید و با انتخاب یک کیک از بین هزاران کیک ایرانی و یا جهانی، زمان تحویل کیک، تعداد طبقات کیک، وزن کیک (باتوجه به تعداد میهمان)، مزه و مواد داخل کیک را مشخص نموده و با "ثبت نام" و یا "ورود در وبسایت"، سفارش خود را کامل نمایید. همچنین می توانید نحوه ارسال و دریافت کیک را نیز مشخص نموده و پس از ثبت سفارش کیک، از طریق صفحه ی "سفارشات من"، در جریان کامل فرایند تهیه کیک خود قرار گیرید. کیک آنلاین از ابتدا تا انتهای سفارش شما در کنار شما آماده ی پیگیری سفارش و همراهی شماست.
مبلغ پرداختی شما بعنوان بیعانه سفارش و بخشی از مبلغ سبد شماست. مبلغ نهایی کیک ها پس از تماس کارشناسان کیک با شما در ابتدای سفارش و نهایتا پس از آماده شدن کیک و توزین آن مشخص می شود. جهت دریافت کیک می بایست به بخش "سفارشات من" مراجعه فرموده و تسویه ی سفارش را انجام فرمایید.
درصورتی که فرایند پرداخت آنلاین شما دچار مشکل شود و وجه کسر شده از حساب بانکی شما به سایت پذیرنده (کیک آنلاین) منتقل نشود، یک تراکنش یا پرداخت ناموفق صورت گرفته است که این مبلغ کسر شده با بررسی توسط درگاه انتخاب شده به حساب شما برگشت می‌خورد. (این فرایند نهایتا ۷۲ ساعت کاری زمان می‌برد و درصورتی که بعد از گذشت این زمان، وجه به حساب شما برگشت داده نشد، می‌توانید با شماره تماسی که پشت کارت بانکی شما درج شده تماس بگیرید و این موضوع را بررسی کنید)
ثبت مشخصات بانکی شما در درگاه پرداخت متصل به شماره همراه شماست و اطلاعات ضروری مانند رمز دوم و کد cvv2 در این درگاه ثبت نمی‌شود. این کار توسط درگاه پرداخت (با مجوز بانک مرکزی) و فقط جهت سهولت و تسریع در پرداخت شما است و هیچ‌گونه خطر امنیتی برای پرداخت های شما ندارد.
امکان کنسلی کیک بر اساس نوع کیک، زمان باقیمانده جهت تجویل کیک، و قوانین کنسلی هر برند کیکساز ایرانی متفاوت می باشد. جریمه کنسلی هر برند کیکساز ایرانی متفاوت بوده و در بخش توضیحات کیک مورد نظر ذکر شده است.
مبلغ کنسلی کیک پس از کسر هزینه ی جریمه ی کنسلی، حداقل 24 ساعت و حداکثر تا 72 ساعت کاری به حساب مشتری واریز می گردد.
در هر مرحله از آماده سازی کیک می توانید از طریق راههای تماس با کیک آنلاین که در بخش "تماس با ما" می باشد سفارش خود را کنسل نمایید.
از طرف کیکساز شما، ساعاتی پیش از تحویل سفارش جهت اعلام آماده شدن کیک، تسویه حساب و انجام هماهنگی‌های نهایی تماس گرفته می‌شود. لازم به ذکر است درصورتی ‌که کسی برای دریافت کیک در محل حاضر نباشد، بدیهی است خسارت وارده به کیکساز، تماماً بر عهده‌ی شخص مشتری می‌باشد.
خیر. تمامی واریزی های مشتریان به صورت آنلاین و از طریق درگاههای پرداخت داخل وبسایت کیک آنلاین انجام می شود و امکان پرداخت نقدی، کارت به کارت و ... در تمامی مراحل سفارش کیک میسر نمی باشد.
بله. تمامی ارسال ها شامل هزینه جداگانه بوده، هماهنگی توسط کیکساز جهت ارسال انجام خواهد شد و هزینه با توجه به مسافت، ساعت ارسال کیک، اندازه و حساسیت های مربوط به کیک و ... متغیر خواهد بود.